PRINCE2 (21) Certifikace (30) Management (25) Programové řízení (10) Informační bezpečnost (18) IT Governance (24) Enterprise Architektura (6) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22)

Autor: Aleš Pilný

Začíná léto, ale u nás se už pilně pracuje na programu největší manažerské konference svého druhu. Zaměříme se na nejaktuálnější trendy v oblasti projektového řízení, procesního řízení, enterprise architektury, IT service managemetu a představíme žhavé novinky z oblasti řízení rizik, informační a kybernetické bezpečnosti.

certinfo.com

MANAŽERSKÝ FESTIVAL

Best Management Practice 9.10. 2014

Manažerský festival Best Management bude pikantní událost roku 2014 a vypukne 9 . října v hotelu Pyramida, Praha. Konference je zaměřená na praktické dovednosti a certifikace, které hýbou manažerským světem. A punc vyjímečnosti dodají osobnosti, které zde odhalí část know-how. Motto konference by tak mohlo znít: Inspirujte se nejlepšími z oboru!

Témata manažerského festivalu

Hledáte způsob, jak dostat projekty pod kontrolu?
  • Opravdu potřebujete platit statisíce za software na řízení projektu? Ukážeme tipy, které pomohou udržet projekt v rozpočtu, harmonogramu a cíl projektu bude plnit očekávání. Nevěříte? S PRINCE2 a ISO 10006 to jde i bez utrácení horentních částek.
Existují dokonale funkční procesy v IT? ITIL je zná..
  • A vy budete také. Zkušení odborníci z HP prý neznají jedinou organizaci, která by měla perfektně řízení provozní IT procesy. Ukážeme, jaký význam má IT Service Management a jak pomáhá v malé i velké firmě.
Chcete znát recept efektivní manažerské analýzy a rozhodování?
  • Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je někdy také o štěstí. Ale to co dělá dobré manažery neporazitelnými je o něčem jiném. Metodologie Kepner-Tregoe vás posune z emocionálního myšlení a rozhodování na racionální systematické plnění Vašich cílů.
Zákon o kybernetické bezpečnosti je za dveřmi.
  • Tato legislativa navždy změní styl podnikání, fungování firem i organizací. Nejprve je nutné porozumět podstatě zákona – odborníci, kteří zákon připomínkovali vám ukáží to podstatné mezi řádky. Může to být pro vaši firmu hrozba, ale i příležitost. Záleží jen na vašem přístupu.
Enterprise Architektura je všude kolem nás. Jak ji dělat lépe s TOGAF?
  • Pojmy jako Togaf, Archimate jsou pro vás možná nové. Ale přitom s nimi většina z vás přichází do styku a možná právě zde se ukrývají vaše problémy. Jak tento framework pomáhá lepším IT řešením, od malých aplikací po velké informační systémy? Jestli od této přednášky nic moc neočekáváte, možná pro vás bude největším překvapením.

 

7 argumentů, proč přijít

Keynote, které musíte vidět i slyšet!

#1

Témata, které tu zazní jsou mj. základním kvalifikačním předpokladem do veřejných zakázek, ale také vstupenkou do světa byznysu. Ukážeme vám proč, jak i výčet benefitů.

#2

Správné manažerské dovednosti a certifikace otevírají lépe placené pozice. Posunují vás na firemním žebříčku a v neposlední řadě vaše CV vyniká.

#3

Dotkněte se odborných oblastí, po konferenci totiž budete ve své práci spokojenější a jistě získáte větší důvěru ve své schopnosti dělat svou práci lépe, nežli vrstevníci.

#4

Očekáváme 250+ manažerů ze soukromého sektoru i veřejné správy. To co zde zazní využívají manažeři napříč segmenty, zejména: IT, výroba, bankovnictví, audit, telekomunikace, automotive, strojírenství, chemie, potravinářství, stavebnictví, státní správa, samospráva a další.

#5

Průměrný měsíční příjem manažerů, kteří ovládají tyto techniky, znalosti a know-how přesahuje 100.000 měsíčně a to jistě není jen tak.

#6

Jako speakery jsme vybrali ty nejpovolanější akreditované trenéry a konzultanty, kteří jsou připraveni odkrýt své know how.

#7

Tržní cena každá z těchto pečlivě připravených keynote se na trhu pohybuje v rozsahu 3.000,- Kč. Nyní máte možnost absolvovat komplexní průřez Best Management Practice díky Manažerskému festivalu za méně, než je cena jedné přednášky.  Každý lístek zakoupený do 30.09.2014 je navíc slosovatelný o ceny v hodnotě 200.000,- Kč

 

Konference, která propojí manažerské špičky je výzvou

A tak s její mediálně - marketingovou podporou pro Certinfo.com pomáhá Ing. Petra Dostálová. Prakticky celý svůj život se věnuje online marketingu zejména v oblasti manažerského rozvoje a vzdělávání. Její jméno je podepsáno za mnoha úspěšnými projekty. V lednu dokončila prodej úspěšného start-up projektu www.evzdelavani.cz do společnosti LMC (portál jobs.cz)

Chci, aby vám manažerský festival pomohl zorientovat se v nejdůležitějších a nejžádanějších certifikací, které jsou klíčem k úspěchu v letech 2014+ Každý ze speakerů se s vámi podělí o velkou část svého know-how, resp. přínosu dané certifikace. Máme na to jeden den a bude to smrš’t cenných informací. Je jedno z jakého jste oboru, nebo kolik máte zaměstnanců. Na manažerském festivalu nesmíte chybět.

V prostředí pražské PYRAMIDY se setkáte tváří v tvář s uznávanými experty a předními odborníky, kteří si rádi udělají čas na diskusi u kávy a vynikajícího občerstvení o všem, co vás zajímá. Praktické workshopy jsou něco, co jinde nezískáte a nebude se jen tak opakovat.

 

Cena za konferenci

  • Manažerský festival „BEST MANAGEMENT 2014“
  • Termín a místo konání: 09. 10. 2014, Hotel Pyramida

2 900,- Kč je cena za first minute

  • Bližší informace a možnost rezervace na www.certinfo.com
  • Předprodej slovatelných vstupenek o ceny v hodnotě 200.000,- Kč

3 900,- Kč je cena za zbývající vstupenky (v prodeji od 1.10. 2014)


 

Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře