PRINCE2 (21) Certifikace (30) Management (25) Programové řízení (10) Informační bezpečnost (18) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22)

Autor: Aleš Pilný

Dlouhodobý pokles cen skončil. Axelos oznámil výrazné zdražení od 1.1.2016

Podle neoficiálních zdrojů z UK lze očekávat výrazné zdražení, které se bude pohybovat kolem +30%. Vzhledem k tomu, že od ledna 2014 se ceny portfolia Axelos propadli až o 50% a následně celé 2. pololetí roku 2015 ceny stagnovali jde o pochopitelný a očekávaný krok.

axelos price 2016

Dlouhodobý pokles cen skončil. Manažerské certifikace čeká od r. 2016 výrazné zdražení. Sérii poklesu cen zastavuje AXELOS.

 

Jakých certifikací se zdražení týká?

Zcela určitě se navýšení cen promítne nejvíce do nejžádanějších certifikací na trhu, tj. PRINCE2® Project In Control Enviroment; ITIL - IT Infrastructure Library. Očekáváme také navýšení cen u produktů MSP® - Managing Successful Programmes a M_o_R - Management of Risk. Naopak minimální navýšení cen lze očekávat o RESILIA - Cyber Resiliance.

Co je příčinou tak výrazného zdražení?

Důvodů, proč vlastník metodik Axelos Ltd. k tomuto kroku přistoupil je hned několik. Stabilizace Joint venture tak, aby získal kapitál na investice do portfolia, rozvoje komunity, zvýšení kvality, dostupnosti a lokalizace certifikačních zkoušek.

Jak se zdražení promítne? Aneb proces Axelos - EI (Examination Institute) - ATO (Accredited Training Organisation).

Axelos je vlastník Best Management Practice. Ve spolupráci s Examination Institutem (EXIN) vytváří podporu a certifikaci pro ATO (Accredited Training Organisation), což je nejvyšší statut pro akreditované organizace, které se zaměřují na školení Best Management Practice portfolia a zajištění certifikačních zkoušek.

  • TAYLLORCOX je Platinum Partner (EI) EXIN;
  • Také díky tomu jsou certifikační zkoušky v průměru -59% finančně nižší, než u konkurence;
Z pozice Platinum Partnera nás čeká řada klíčových jednání zaměřená na akreditační poplatky AXELOS v roce 2016. Brzy Vám rádi poskytneme bližší informace o tom, jak se tato změna projeví v koncových cenách.


Chcete se vyhnout zdražení Vašich plánovaných kurzů? Neváhejte. TAYLLORCOX vám dává jedinečnou šanci!


Stačí závazně rezervovat Vámi vybraný kurz ještě letos, resp. v roce 2015. Nic víc není nutné. Cenu certifikační zkoušky i cenu akreditovaného kurzu garantujeme i přesto, že váš kurz budete absolvovat až v roce 2016! 


Nechci platit více

Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře