PRINCE2 (21)

Axelos - vlastník Best Management Practice Portfolio, mj. projektové metodiky PRINCE2 v rámci pilotního programu snížil kvalifikační předpoklady pro absolvování kurzu PRINCE2 Agile z PRINCE2 Practitioner na PRINCE2 Foundation!

Jde o logický krok, neboť PRINCE2 Agile představuje nejinovativnější standard projektového řízení. SCRUM, Kanban a další agilní přístupy jsou již 10 let bez inovace a nevyhovují aktuálním potřebám při řízení projektů. Neznamená to, že jsou špatné - PRINCE2 Agile z nich čerpá a kombinuje to nejlepší ze své metodiky a ostatních agilních přístupů.

Tato novinka se však bude prozatím testovat v regionu DACH (německy mluvící). Pilotní program je zaměřen na trhy v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Pokud se koncept osvědčí (na základě zpětné vazby je to velice pravděpodobné), tak se tento model standardizuje i na ostatní trhy, včetně největšího, který tvoří anglicky mluvící země a pochopitelně bude dostupný i v ČR.

Staré schema

  • PRINCE2 Foundation > PRINCE2 Practitioner > PRINCE2 Agile

Nové schema

  • PRINCE2 Foundation > PRINCE2 Agile
Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře