Proč ISO 21500?

Projektové řízení je stále silně rostoucí byznys

Stále sílící tlak na obchodní výsledky, kterých musí být dosahováno rychleji, levněji a efektivněji byl klíčovým podnětem pro návrh nové normy ISO 21500 Project Management. Standard obsahuje metodické pokyny, které pomáhají zvýšit efektivitu, maximalizovat návratnost investic a ustát tak na vysoce konkurenčních trzích.

Studie Gartner, Forrester varují před nedostatkem kvalifikovaných projektových manažerů v následujících 5 letech. Lze tedy očekávat, že zkušený PM bude stále více nedostatkové zboží, přestože počet certifikovaných absolventů a zájem o projektové řízení obecně stále stoupá.

Co je předmětem normy

Standard obsahuje metodické pokyny, které pomáhají zvýšit efektivitu, maximalizovat návratnost investic a ustát tak na vysoce konkurenčních trzích. ISO 21500 se věnuje praktikám na nejvyšší úrovni procesů, které jsou klíčové v rámci celého životního cyklu projektu.

ISO 21500 pomůže jednak začínajícím projekt manažerům, ale i těm zkušeným, kteří např. řídí projekty podle metodiky PRINCE2®. ISO standard není konkurentem metodik, naopak se stává cenným metodickým manuálem pro řízení projektů, zvýšení pravděpodobnosti úspěchu projektu a splnění strategických cílů.

ISO 21500 se skládá ze 4 modulů

Modul #1

ISO 21500 Project Management Excellence Intro

Úvod do projektového řízení, obecně platné praktiky vs. ostatní metodiky a standardy. Tento modul se zaměřuje na základy projektového řízení, vč. toho jak požadavky ISO 21500 jsou naplňovány metodikou PRINCE2®.

Modul #2

Uplatňování ISO 21500 do prostředí projektů

V tomto modulu si osvojíte základní 4 pilíře projektového řízení a to: Integrace projektů, Rozsah projektu; Harmonogram projektu; Řízení nákladů v projektech.

Modul #3

Vazby a odlišnosti ISO 21500 vs. PRINCE2®

V tomto modulu jsou podrobně vysvětlena témata, vč. principů jejich využití: Kvalita projektu, Projektové zdroje, Komunikace v projektu a Řízení rizik. Rozdílné pojetí metodiky a ISO standardů.

Modul #4

Projektové šablony a jejich využití

Dále KPI - kritéria hodnocení. Modul se zaměřuje na znalosti, zkušenosti, zadávání projektu a řízení zainteresovaných stran. Procedury a vazba na praktické projekty na malých i velkých projektech.

Případové studie, na kterých vysvětlíme, proč je důležité využívat standardy ISO. Případová studie, jak vynikající práci na projektu zastanete se standardem ISO 21500.Eduard Pitka

PRINCE2® Approved Trainer, consultant

Hlavní autor akreditovaných kurzů PRINCE2 ve spol. TAYLLORCOX

Další trenéři PRINCE2 | AKREDITACE

 Financování kurzu: Na Splátky i Dotace

OSVČ | Malé, střední i velké firmy | Veřejná správa

Finacování kurzu | Na splátky, nebo téměř zdarma

 

Nákup na splátky u TAYLLORCOX

Nákup na splátky

Kurz na splátky bez doložení příjmů? Ano! Nečekejte na další výplatu... Pojďte s námi do splátek a rezervujte kurz ještě dnes od 1.000,-CZK měsíčně!
Jak získám splátky >

POVEZ - Podpora Odborneho Vzdelavani Zamestnancu

EU Fondy a dotace

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců z dotačních programů. Finanční injekce až 500.000,- CZK pro OSVČ, malé i velké firmy.
Jak získat dotaci >

Termíny kurzů ISO 21500 PM

Filtrování nabídky kurzů

Celkem nazelen
0 termín

Název kurzu Termín Místo Délka Cena bez DPH zobrazit v €
Nahoru
  • předchozí
  • 1
  • další

Klasický kurz není pro každého.

Proto realizujeme školení na míru. Zejména organizace oceňují naši flexibilitu. Při přípravě kurzu zohledníme váš obor, trendy, konkurenci a strategické cíle. Důležitá je i úspora nákladů na cestování, ubytování atd.

*

*

Položky označené * jsou povinné.

Hodnocení kurzu ISO 21500 PM

Přidat hodnocení

Hodnocení absolventů kurzu