P3O®

Vybudujte si projektovou, programovou a portfolio kancelář. Metodika vám pomůže transformovat komplexní plány do konkrétních projektů.

P3O Intro

Manažerský úvod do Portfolio, Programme & Project Offices

Představujeme metodiku pro budování / provozování projektové, programové a portfolio kanceláře. Jde o mezinárodně populární best-practices, které popisuje typické modely pro P3O kanceláře. A nejenom to. Metodika učí manažery, jakým způsobem implementovat, provozovat a jaké funkce, či nástroje efektivně využívat pro řízení.

P3O Foundation

Intenzivní 3 denní kurz Portfolio, Programme and Project Offices (P3O) | AXELOS

Tento kurz lze doporučit všem, kteří pracují na pozici projektového, programového, nebo portfolio manažera a chtějí získat ucelený přehled o principech, procesech a metodice P3O, včetně získání certifikace v úrovni P3O Foundation.

P3O Practitioner

Praktické řízení P3O navazuje na základy. Určeno absolventům P3O Foundation.

Osvojíte si pokročilé techniky návrhu, implementace a řízení P3O, resp. PPM (Project, Programme, Portfolio Office). Tato disciplína je o manažersko / strategickém řízení a plnění cílů prostřednictvím technik pro návrh, optimalizaci a dohledem nad investicemi do projektů a programů. Naučíte se manažerské techniky řízení a rozhodování na základě řady klíčových metrik.

Loading...