PRINCE2®

Nejpopulárnější standard pro řízení projektů, ve všech odvětvých. Jak pro tradiční, tak i agile projekty. PRINCE2 šablony akcelerují projektové výstupy na profesionální úroveň. Budete efektivnější a úspěšnější manažer.

PRINCE2®

Nejnovější verze v české (PRINCE2® 5th edition) i anglické verzi (PRINCE2® 6th edition).

Jak verze PRINCE2® 6th edition tak 5th edition jsou postaveny na 7 osvědčených Principech, Procesech a Tématech. Další změny v 6th edition jsou jen kosmetické. Zásadní rozdíl je v jazyku certifikace. PRINCE2® 6th edition jsou kurzy a certifikace v angličtině, zatímco 5th edition je česká verze školení a certifikace.

PRINCE2® Agile

Pozvedněte své agilní a Scrum týmy na vyšší level.

Moderní praxe ukazuje, že projekt jako čistý waterfall, nebo agile neexistuje. Manažeři potřebují 1 univerzální metodu, která je aplikovatelná na všechny styly a druhy projektu. PRINCE2® Agile vám dává to nejlepší z obou přístupů.

Rekvalifikace

​Profesní kvalifikace Manažer projektu (kód: 63-007-R)

Více než 15 milionů pracovních míst na pozici projektového manažera do roku 2020. Získejte nejžádanější certifikát PRINCE2®. Zdarma, s dotací od Úřadu práce.

Doporučené systémové certifikace

Dostaneme vás na další level

Naše kurzy připraví zaručí, že vaši zaměstnanci a vaše týmy budou ve shodě s uznávanými standardy projektového řízení. Dášlím krokem je pak logicky získání systémové certifikace pro celou vaši společnost. Dostaťe vaši firmu do první třídy!

Novinky a aktuality

Informace, které jinde nemají

Loading...