Nadstandardní kurzy

Vyzkoušejte PRINCE2® Premium Pack je komplexní výukový kurz v nadstandardní kvalitě od TAYLLORCOX

Co jinde nezískáte

  • Oficiální kniha (ebook)

  • Občerstvení i pro vegany

  • Prezenčně, nebo online živě

  • Certifikace v ceně (2 pokusy)

PRINCE2 eBook

Kniha PRINCE2® - než začne kurz vás na 40 stranách perfektně připraví na samotný kurz

Official Sample Exam

2 ks oficiálních cvičných testů ve zvoleném jazyku, včetně klíče a rozboru správných odpovědí přímo na kurzu s akreditovaným trenérem.

PRINCE2 Education Kit

Akreditované školící materiály, ve zvoleném jazyce. Kromě prezentace obsahují také praktická cvičení, procesní mapu a další přílohy.

PRINCE2 Glossary

Oficiální anglicko - český překladový slovník PRINCE2, který sjednocuje terminologii a zároveň vysvětluje jednotlivé pojmy.

PRINCE2 Templates

Oficiální šablony od vlastníka metodiky Axelos, obsahující 26 modulárních šablon a checklistů, které využijete v celém životním cyklu u velkých i menších projektů.

Knowledge support

Každý účastník kurzu získává automaticky telefonickou a emailovou podporu ze strany PRINCE2 Approved Trainera.

Official Portal

Pro všechny absolventy certifikační zkoušky Axelos zajistíme Membership do oficiálního portálu vlastníka metodiky, spol. Axelos. Zde si stáhnete další užitečné informace, návody atd.

ATO Leaving Awards

Ihned po skončení kurzu získá každý absolvent certifikát vydaný mezinárodně akreditovaným ATO (Accredited Training Organisation) TAYLLORCOX.

Oficiální cvičné testy

Hned 2 verze Official Sample Paper, který vás připravá na změny v testech pro úspěšnou certifikaci v úrovni PRINCE2 Foundation / Practititoner.

PRINCE2 09 / 17 FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi na změny v nové verzi, s důrazem na Tailoring (přizpůsobení metodiky) na míru projektům.

PRINCE2 2017 Prezentace

Metodika stále stojí na osvědčených Principech, Procesech a Tématech. V nové verzi je větší důraz na přizpůsobení metodiky potřebám projektu. Vše se dozvíte zde.

PRINCE2 2017 Šablony

Aktualizované šablony projektové metodiky, skvěle připravená grafická schémata pro použití v projektech, diagramy a další.

Loading...